52 zmiany. Zmień swoje życie tydzień po tygodniu - Leo BabautaNowy rok to najlepszy czas na zmiany!
Książka "52 zmiany..." skutecznie pomaga stopniowo wprowadzać istotne przemiany w swoim życiu i codzienności, gdyż już od pierwszej strony wszystko staje się nowym początkiem. Leo Babauta stworzył życiową kreację zmiany, która prezentuje  zupełnie nowe podejście do codziennych spraw. Autor sam dokonał rewolucji w swoim życiu: zaczął biegać i po pewnym czasie przebiegł swój pierwszy maraton, zmienił dietę i schudł 30 kg, wyszedł z długów i co najciekawsze zrezygnował z celów. 
Współcześnie kładzie się duży nacisk na kwestię motywacji i dokonywania zmian w swoim życiu, co w efekcie daje olbrzymią ilość poradników życiowych na księgarnianych półkach. Jednak paradoksalnie wszystkie je cechuje jeden aspekt. Otóż są całkowicie nieżyciowe, a ich treści przesycone są w ogólnikowe banały, które nie wskazują żadnych konkretnie sprecyzowanych rozwiązań, które można by po prostu wprowadzić w swoją codzienność. Spośród tych wszystkich moralizatorskich i nic nie wnoszących poradników wybija się jeden wyjątkowy, mimo że niepozornych rozmiarów. "52 zmiany. Zmień swoje życie tydzień po tygodniu", to książka składająca się z 52 rozdziałów, po jednym na każdy tydzień w roku, a każdy rozdział to krok na przód wskazujący, na to co cię motywuje i wywiera wpływ na ciebie, pozwalając przy tym rozwijać samopoznanie. Taka forma pomaga czytelnikowi stopniowo osiągać dane cele, co sprawia, że nie jest się przytłoczonym i zniechęconym już na starcie. Proponowane zmiany są uniwersalne i obejmują najważniejsze sfery życiowe każdego człowieka.
Jeżeli czujesz, że Twoje życie toczy się własnym torem i ciężko Ci przejąć nad nim kontrolę- ten poradnik jest skierowany do Ciebie.
Leo Babauta jest specjalistą w kwestiach motywowania i doskonaleniu samokontroli, a przy tym stał się niekwestionowanym autorytetem do naśladowania.IUVI to marka wydawnictwa SQN, założona w styczniu 2013 roku. Książki wydane pod nowym szyldem są przeznaczone przede wszystkim dla każdego, kto - niezależnie od wieku - czuje się wciąż młody. Charakterystyką oferty wydawniczej IUVI jest łacińskie znaczenie tej nazwy, czyli "cieszę się". Odpowiednio wyselekcjonowane tytuły zadowolą wszystkich, którzy poszukują
w literaturze pozytywnych emocji i rozrywki.
(źródło: Iuvi- nota prasowa)


52 zmiany. Zmień swoje życie tydzień po tygodniu, Leo Babauta, IUVI, stron 184, 2013.

 Za książkę serdecznie dziękuję:

https://www.facebook.com/WydawnictwoIUVI

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...