o mnie

Od początku było Słowo. Słowo stało się dla mnie nie tylko sposobem na wyrażenie siebie i próbą ujarzmienia rzeczywistości, ale przede wszystkim sposobem na życie. 
Zajmuję się więc profesjonalnym copywritingiem, który rozumiem jako sztukę promocji za pomocą energetycznej siły słów. W konsekwencji takiego podejścia powstało Studio Kreatywne, które oferuje pełne pasji połączenie kreatywnego pisarstwa oraz skutecznej promocji w kompatybilną całość. Od kilku lat piszę także recenzje literackie i relacje z wystaw artystycznych dla różnych zleceniodawców.


Słów kilka o mojej filozofii słowa. Otóż słowa są dla mnie niczym cegły, z których możemy budować wspaniałe, monumentalne budowle łączące w sobie cechy tematyczne oraz wyraz artystyczny w kontekście kreatywnej twórczości. Kreatywność, to słowo klucz w tworzeniu treści mających docierać do ludzi, a przede wszystkim do nas samych. Słowo, to podstawa komunikacji, więc warto je poznać, zbadać, pokochać, by pokonać przepaść między tym, co wypowiedziane a tym, co trudno precyzyjnie określić. Do słowa należy podchodzić z szacunkiem i odpowiedzialnością. Możemy nim manipulować, tworzyć nową rzeczywistość i pojmować tą zastaną. Wszystko to oznacza, że słowa mają w sobie wielką moc. Nic więc dziwnego, że pragniemy tę moc wykorzystać maksymalnie, by nasze życie i rzeczywistość stawały się piękniejsze i bardziej zrozumiałe.


Linki zewnętrzne:
Strona internetowa- www.sursile.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...