Fashion Book. Zaprojektuj własną kolekcję - M. Vendittelli i S. Griotto

"Fashion book" to kreatywna propozycja od Wydawnictwa IUVI skierowana dla osób interesujących się modą i pragnących rozwijać swoje umiejętności w zakresie projektowania.

Książka nie tylko posiada wartość edukacyjną w zakresie podstaw projektowania strojów, technik rysunkowych, czy doboru odpowiednich krojów do koncepcji, ale przede wszystkim w ciekawy sposób rozwija umiejętności i poszerza zdolności manualne oraz wyobraźnię.

W prosty i przystępny sposób można nauczyć się podstaw szkicowania sylwetek oraz konturów ubrań w odpowiednich pozycjach modelek. Liczne ćwiczenia pozwalają na szybkie opanowanie nowych umiejętności i przelanie licznych pomysłów na papier. To wszystko przeplata mnóstwo ciekawostek ze świata mody oraz praktycznych wskazówek. Znaleźć tu można także sylwetki największych projektantów, które mogą okazać się wielką inspiracją.

 Na uwagę zasługuje fakt, że książka została wydana w przemyślany i przejrzysty sposób, co pozwala na kreatywne jej wykorzystywanie. Myślę, że ta pozycja zachwyci nie tylko każdą nastolatkę, ale także nieco starsze kobiety, które mają ochotę opanować podstawy rysunku i wiedzy o projektowaniu mody. W zaplanowany, hierarchiczny sposób "Fashion book" pozwala stworzyć własną kolekcję ubrań i zaplanować pokaz mody. Polecam serdecznie.

Fashion Book. Zaprojektuj własną kolekcję - M. Vendittelli i S. Griotto, IUVI, 2014

Za książkę serdecznie dziękuję Wydawnictwu:
www.facebook.com/WydawnictwoIUVI1 komentarz:

  1. Ach, gdybym jeszcze miała trochę talentu do projektowania... ;)

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...